• 20.12.2021

Тренди 2021 і перспективи використання безпілотників на полях

Вітаю! З вами Валерій Яковенко, Co-Founder компанії DroneUA. Минулого разу випала нагода познайомити вас із можливостями дронів-обприскувачів в агровиробництві, сьогодні йдемо далі – поговоримо про тренди 2021 і перспективи використання безпілотників на полях.

Нинішній рік показав стрімке зростання попиту на внесення ЗЗР дронами. За результатами агросезону, дронами-обприскувачами від DroneUA оброблено понад 1 млн га партнерських земель. Наступні 3-5 років цифри зростатимуть ще динамічніше – у 4-5 разів щороку.

Україна — найбільший ринок застосування дронів в агро на території Європи та один з ринків у світі, що дуже стрімко розвивається. Цьому сприяє лояльна законодавча база використання повітряного простору. Саме тому Україна може задавати тренди для ЄС, де правова система поки що обмежує розвиток цього напрямку.

Якою технікою оперує ринок?

 ·         Лідером ринку сільськогосподарських дронів є китайський бренд XAG. За 1 робочу зміну бригада із двох таких дронів обробляє в середньому 220 га. Цими безпілотниками легко керувати через додаток. Усі операції виконуються кількома кліками. Місії та оперативні дані з полів автоматично зберігаються у хмарі, а звіти про роботу можна отримати одним натисканням кнопки.

 ·         У листопаді в Україні було презентовано перший двороторний дрон-обприскувач XAG V40, який на глобальному ринку з’явиться лише наступного року. Наша країна отримала право першочергової презентації та старту передзамовлень як найбільший гравець на ринку сільськогосподарських дронів та роботизованих технологій.

Такі справи, колеги! Перемога – у технологічному партнерстві!

Поділитися в соцмережах

Інші Новини

Зміни до Податкового кодексу: що варто знати

Усім привіт! Я – Інна Шершун, менеджер з податкового обліку і планування Kernel. Сьогодні поговоримо про актуальне – зміни до Податкового кодексу України, які набирають чинн...

Що таке «точне землеробство»?

Мене звати Артем Бєлєнков, я засновник компанії SmartFarming. Разом з командою ми реалізували велику кількість проєктів, накопичили знання і досвід та відпрацювали логіку вп...

Мінімальне податкове зобов’язання – нововведення для землекористувачів

Добрий день! З вами Михайло Голубаха, Керівник відділу бухгалтерського обліку та аудиту Kernel. Один із напрямів моєї діяльності – відстеження законодавчих змін на рівні кра...