У межах проєкту <br> ми надаємо корисні та дієві сервіси для аграріїв

У межах проєкту
ми надаємо корисні та дієві сервіси для аграріїв

Ми у соцмережах:

Україна

Завдяки географічному розташуванню та кліматичним особливостям має унікальні умови для розвитку аграрного потенціалу. Ми можемо і повинні виробляти не менше 100 млн т зернових і 30 млн т олійних культур щорічно. Однак через недостатню ефективність вітчизняного агробізнесу і логістики виробники втрачають сьогодні близько $200 на гектарі.

Приклади партнерства за формулою «дрібний і середній за підтримки великого» працюють у США, Австралії, Франції, Швеції, Данії, Норвегії та багатьох інших країнах. Виробники цих країн давно зрозуміли: це не форма конкуренції, а можливість для зростання фермерів різного калібру.

Наші сервіси

01
Форвардна програма

Ми пройшли великий шлях, відпрацювали безліч технологій та засобів, і тепер точно знаємо, як досягати кращих результатів. Програма фінансування дозволяє партнерам отримати від нас кошти на придбання посівного матеріалу, модернізацію виробництва, підвищення врожайності, удосконалення технологій землеробства тощо. Кошти аграрії отримують від Kernel наперед, так ми допомагаємо їм провести посівну кампанію вчасно та якісно.

02
RTK-станції

Сервіс коригування GPS сигналу для коректної роботи автоматизованої техніки на полях, щоб забезпечити високу точність для всього циклу робіт, починаючи з підготовки ґрунту і закінчуючи збиранням врожаю. Доступний тільки для учасників проєкту Open Agribusiness. Особливу перевагу отримують господарства, що спеціалізуються на вирощуванні просапних культур, оскільки вирощування цих культур вимагає найбільшої точності при посіві, обприскуванні, зрошенні та збиранні.

03
Організація процесу управління земельним банком

Сервіс включає в себе проведення юридичного аудиту договору, інвентаризацію та автоматизацію управління земельним банком.

04
Моніторинг полів

Cropio — сервіс для моніторингу стану власних полів та порівняння їх з полями інших виробників. Система збирає інформацію про культури, структуру посівів, історію проведених технологічних операцій, оцінку стану культур по вегетації.

05
Агротехнологічна підтримка

Ми створили першу в Україні комунікаційну платформу для спілкування і нетворкінгу. Активи Kernel відкриті для партнерів компанії. Ми презентуємо наші можливості й переваги, ділимося досвідом використання сучасних технологій та впровадження інноваційних проєктів.

06
Агрохімічний супровід

Kernel Lab – сучасна агрохімічна лабораторія, що має багаторічний досвід в оптимізації живлення рослин і підтверджує якість своїх послуг та експертизу результатами виробництва компанії з 2009 року. Основні напрямки співпраці, доступні партнерам, – відбір зразків ґрунту, проведення комплексу агрохімічних досліджень у власній лабораторії та агрохімічний супровід.

стати учасником проєкту open agribusiness

Для участі у проєкті звертайтеся до найближчих регіональних представництв Kernel або пишіть нам через форму

  Ім'я та прізвище
  E-mail
  Телефон
  Оберіть регіон
  Повідомлення

  Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку моїх персональних даних у відповідності з політикою конфіденційності