• 26.01.2022

Потужності лабораторії Kernel-Lab

Вітаю! Я Тетяна Волох, Керівник випробувальної лабораторії Kernel-Lab. Розпочну знайомство з нашою лабораторією із цифр. Тож Kernel-Lab – це:

  • 13 років на ринку. Лабораторія заснована у 2009 році. За цей час ми стали одним із найпотужніших центрів агрохімічних досліджень в Україні.
  • Понад 200 тисяч га обстежених площ або понад 20 тисяч зразків аналізуємо щороку для Kernel. У фокусі діяльності Kernel-Lab – аналіз ґрунту, посівного матеріалу, рослин та добрив. Основним напрямком є агрохімічний аналіз ґрунту.
  • Продуктивність нашої лабораторії близько 500 проб/добу.

Вже три роки поспіль наша лабораторія надає послуги з агрохімічного обстеження агровиробникам з усієї України, а не лише покриває внутрішні потреби Kernel. Ці послуги включають відбір зразків з GPS-прив’язкою, лабораторний аналіз ґрунту, рекомендації щодо удобрення та виготовлення агрохімічних картограм.

Що отримує замовник у результаті обстежень?

Підвищення врожайності. Разом із результатами лабораторних аналізів ми надаємо рекомендації щодо оптимізації удобрення сільськогосподарських культур для досягнення планових врожаїв, розкриття потенціалу та підтримки родючості ґрунтів, включно для планування проведення меліоративних заходів.

Раціональний розподіл добрив. Коригування норми мінеральних добрив залежно від фактичного рівня забезпеченості ґрунту поживними речовинами дозволяє заощаджувати добрива на полях з достатнім вмістом та покращувати живлення рослин на полях із нестачею елементів у ґрунті.

Актуальність даних. Одержаними результатами можна користуватися 3-4 років. Після цього періоду можна встановити тенденції зміни агрохімічних характеристик ґрунту, які свідчитимуть про необхідність коригування систем удобрення.

Наші потужності дозволяють проводити дослідження швидко та якісно. Тож, крім аналізу земельного фонду Kernel, ми щороку проводимо випробування до 50 тис. га для зовнішніх замовників. Для партнерів Open Agribusiness передбачена програма лояльності.

Наступного разу розповімо про акредитацію лабораторії та про внутрішній контроль якості результатів у Kernel-Lab.

Поділитися в соцмережах

Інші Новини

Інвестиції в землю – найвигідніші з доступних на сьогодні українцям капіталовкладень

Вітаю! На зв’язку Руслан Яковенко, керівник проєкту LandInvest. Це – онлайн-платформа проведення чесних земельних торгів, швидкої купівлі та прозорого продажу земельних діля...

Е-ТТН – бухгалтерський тренд 2022 року

Усім добрий день! Я Михайло Голубаха, Керівник відділу бухгалтерського обліку та аудиту Kernel. І сьогодні хочу розповісти про тенденцію-2022 у бухгалтерському обліку, яка т...

Окупність інвестиційних проєктів: що варто знати

Вітання! З вами Олександра Жилавюк, Керівник економічного відділу Агробізнесу Kernel. Сьогодні поговоримо на тему, яка хвилює всіх, хто вкладає свої кошти у...