Використання квантової енергетики для підвищення врожайності

Підприємець зі сфери охорони здоров’я Чак Галлберг та науковець Джордж Паскалов заснували стартап Applied Quantum Energies (AQE), аби покращити життєздатність зернових. Ці двоє чоловіків виявили, що плазмова технологія здатна допомогти фермерам збільшити врожайність, при цьому не маючи негативного впливу на довкілля. Прототип їхньої технології охоплює більш ніж 20 видів рослин.

Плазму описують як електрифіковане повітря або іонізований газ. При обробці за допомогою цієї технології насіння тримають у спеціальному контейнері приблизно одну хвилину.

В цьому контейнері створюється особливе газове середовище, яке робить зерно більш гідрофільним, тобто здатним поглинати більше вологи. Це середовище також дезінфікує верхні шари насінини, в результаті чого вона стає здоровішою та сильнішою.

Під час випробувань спеціалісти AQE спостерігали покращення загальної продуктивності у порівнянні з необробленим насінням, в тому числі зростання пророщування зерна на 10%, енергії проростання – на 20%, плодоносності – на 50%.

Стартап має обладнання для обробки постійних об’ємів культур з малим насінням. Його прототип здатен обробляти більш ніж 20 видів культур. Наразі компанія працює над розробкою обладнання для обробки великих об’ємів культур з великим насінням.

Agriculture