• 26.11.2020

Агро Експерт представить нові поверхнево-активні речовини і біопрепарати компанії Nando

Компанія «Агро Експерт» розпочала співробітництво з європейським виробником поверхнево-активних речовин і біопрепаратів Nando, потужності якого зосереджені у Литві.

Про це розповів продакт менеджер відділу добрив і мікродобрив «Агро Експерт» Олександр Карнаух на аграрної бізнес-конференції Ok Agro в Черкасах, пише Latifundist.com.

«Зміна клімату — це той процес, який йде, і ми можемо трохи сповільнити, але зворотного шляху немає. Тому в цих умовах ми повинні звикати, адаптувати свої технології і коригувати. Це стосується як обробки, так і підбору культур, гібридів і тому подібне. Але дуже важлива система захисту про яку ми говоримо. Тому «Агро Експерт» хоче представити абсолютно нову лінійку європейського виробника Nando», — зазначив Олександр Карнаух.

Він вказав, що Nando інвестує багато коштів в науковий процес і працює з багатьма навчальними закладами, в тому числі і в Україні.

«У цьому році в Україні вже буде близько 5 ад’ювантів, вже зареєстровано 3 мікробіологічних продукти (для насіння, для внесення в ґрунт і деструктор стерні)», — уточнив Карнаух.

За його словами, в цьому році компанія «Агро Експерт» представить такі продукти Nando:

Perifolis — робочий розчин не змивається через 30 хвилин, підвищується ефективність пестицидів до 30%, дозволяє зменшити використання води до 30%.

Peritera — знижує поверхневий натяг розчину, забезпечує рівномірність розподілу гербіциду, відзначається антидрифтинговою дією, зменшує міграцію гербіцидів глибше.

pH POWER — має активну речовину, яка пов’язує іони, вода пом’якшується. Тому жорсткість води більше не впливає на ефективність пестицидів.

SMART CONTACT — для контактних гербіцидів та інсектицидів утворює мікроплівку на поверхні рослин/комах. Для запобігання розтріскування стручків ріпаку володіє клейкими властивостями, запобігає розтріскуванню.

Foamex — зменшує поверхневий натяг розчину, можливо змішування з усіма пестицидами і добривами, запобігає утворенню піни.

EMUNDO — нейтралізує залишки пестицидів, готує обприскувач до наступного використання, очищає форсунки обприскувача, і забезпечує рівномірне внесення ЗЗР.

Купити Вітазим у «Агро Експерт»

Поділитися в соцмережах

Інші Новини

Кернел сформував перший ступеневий маршрут для спільного перевезення зерна

Перший партнерський ступеневий маршрут успішно сформовано на базі онлайн-платформи Кернел Tra...

Вітаємо сільгоспвиробників України з новорічно-різдвяними святами!

Шановні партнери!

Кернел запустив перший в Україні сервіс для спільних вантажних перевезень сільгосппродукції

Transithub стане незамінним інструментом у діяльності як великих трейдерів, так і при...