50 гектарів кукурудзи вирощують роботи

У Франції роботи самостійно посіяли та вирощують 50 гектарів кукурудзи в рамках наукового дослідження.

Такий експеримент є практичною частиною проекту Challenge Center 2018, запущеного з метою популяризації «розумного» сільського господарства та збільшення врожайності без виснаження ґрунту.

Французька компанія Agreenculture спільно з партнерами створила трьох дизельних роботів-фермерів вагою 300 кг кожен. Пересуваються вони на гусеницях, що дозволяє зменшити тиск на землю.

Машини було розроблено для синхронного виконання наступних функцій: культивація ґрунту, посів культур, внесення добрив, боротьба з бур’яном.

Вбудовані технології, такі як геолокація та штучний інтелект, дозволяють роботам збирати дані та пристосовуватись до змін аграрного середовища, виконуючи завдання з високим рівнем точності.

Проект потребував встановлення станції, на якій машини заправляються зерном, добривом або водою. Крім того, необхідно було розробити програмне забезпечення, щоб роботи могли користуватися штучним інтелектом, аби синхронно працювати на одній території, не заважаючи один одному, а також пристосовуватись до змін аграрного середовища.

Grain Central