• 11.10.2018

Звернення Генерального директора Кернел Євгена Осипова до партнерів

Шановні партнери!

Компанія Кернел відкриває нові можливості для Агробізнесу України та пропонує партнерство без меж у рамках проекту Оpen Agribusiness.  Радий повідомити Вам про важливий етап – запуск онлайн-платформи з корисною інформацією, новинами, сервісами для розвитку Вашого агровиробництва та росту його прибутковості. Портал Open AgriBusiness – це комунікаційний майданчик, що сприятиме зростанню бізнесу наших партнерів-аграріїв та всього українського АПК.

Актуальні закупівельні ціни на зернові та олійні культури. Можливість відстежувати стан вегетації рослин та врожайності на власних полях та порівнювати їх з полями Кернел у режимі реального часу. Передові агровиробничі практики Кернел, України та світу. Умови фінансування форвардної програми. Інші сервіси для наших партнерів. Ми працюємо над подальшим розвитком функціональності порталу Open Agribusiness.

Наша мета – сприяти безперервному розвитку українського АПК завдяки обміну досвідом та інноваціями. Приклади інших країн світу з високоефективним агробізнесом доводять, що саме обмін досвідом та партнерські відносини між його учасниками у великій мірі сприяють інтенсивному сталому розвитку. Ми пропонуємо Вам долучитися до нової філософії відкритості та співпраці, що надає чисельні перспективи та розкриває потужний потенціал кожного гектару родючої української землі.

Приєднуйтесь!

З повагою

Євген Осипов,

Генеральний директор Кернел

Поділитися в соцмережах

Інші Новини

Кернел сформував перший ступеневий маршрут для спільного перевезення зерна

Перший партнерський ступеневий маршрут успішно сформовано на базі онлайн-платформи Кернел Tra...

Вітаємо сільгоспвиробників України з новорічно-різдвяними святами!

Шановні партнери!

Кернел запустив перший в Україні сервіс для спільних вантажних перевезень сільгосппродукції

Transithub стане незамінним інструментом у діяльності як великих трейдерів, так і при...