• 01.11.2018

Компанія Кернел розширила функціонал Cropio для партнерів

Компанія Кернел розширила функціонал Cropio для учасників партнерської програми Open Agribusiness. Відтепер наші партнери-сільгоспвиробники отримали можливість вносити в систему історію своїх полів за останні три роки. Кернел також відкриває історію даних своїх полів за цей період.

Для більш якісного та продуктивного використання системи Cropio Кернел відкрив своїм партнерам-сільгоспвиробникам можливість додавати історію про свої поля, починаючи з 2016 року. Для коректної роботи моделі порівняння полів необхідно додати наступні дані: культуру, сорт/гібрид, фізичну урожайність. За рахунок цього в системі буде зібрана історія за останні три роки, що дозволить, наприклад, будувати графіки розвитку культур і прогнозувати урожайність на кожному етапі розвитку. Водночас отримання якісної аналітики, порівняння своїх полів з полями Кернел та інших учасників програми сприятимуть прийняттю ефективних агровиробничих рішень і, відповідно, росту продуктивності кожного гектара.

Нагадаємо, у Cropio додано інформацію про 273 тис. га землі, з них 72 тис. га складають поля Кернел, 201 тис. га – поля учасників партнерської програми Open Agribusiness.

Дізнатися більше про можливості Cropio, а також новітні технологічні рішення, спрямовані на зростання врожайності та прибутковості, можна буде на безкоштовній конференції PRO100 AGRO в рамках партнерської програми Кернел Open Agribusiness. Кількість учасників обмежена. Встигніть зареєструватися на наймасштабнішу зустріч року за посиланням!

Поділитися в соцмережах

Інші Новини

Кернел сформував перший ступеневий маршрут для спільного перевезення зерна

Перший партнерський ступеневий маршрут успішно сформовано на базі онлайн-платформи Кернел Tra...

Вітаємо сільгоспвиробників України з новорічно-різдвяними святами!

Шановні партнери!

Кернел запустив перший в Україні сервіс для спільних вантажних перевезень сільгосппродукції

Transithub стане незамінним інструментом у діяльності як великих трейдерів, так і при...