• 13.09.2018

Кернел представив ексклюзивну вітамінізовану олію «Щедрий Дар»

Компанія Кернел представила ексклюзивну партію першої в Україні вітамінізованої соняшникової олії торгової марки «Щедрий Дар» для внутрішнього ринку. Крім природного вмісту вітаміну Е, вона додатково збагачена вітамінами А і D. Це стало можливим завдяки запуску нової для України технології виробництва – фортифікації, або цілеспрямованого насичення продукту корисними елементами.

«Ми вивчали цю тему і дізналися, що у світі вже давно і досить успішно вирішують проблему незбалансованого харчування, незатратно, але дуже ефективно. Цей метод називається фортифікація – коли до продукту харчування додаються корисні вітаміни і мінерали. І ми, як компанія-лідер, вирішили авторизувати фортифікацію продуктів харчування разом з нашими партнерами, відомим німецьким промисловим концерном BASF», – зазначила Інна Тохтарова, Керівник відділу маркетингу Кернел.

«Ми використовуємо олію здебільшого для смаження. І на сьогодні ми знаємо, що в нашому продукті вітаміни зберігаються після одного циклу смаження на 90%, – зауважила Інна Тохтарова. – Вітамінізована соняшникова олія буде не тільки корисною для здоров’я, але й доступною за ціною. Ціна на новий продукт буде встановлена на тому самому рівні, що і на звичайну рафіновану олію торгової марки «Щедрий дар».

За словами експертів, в усьому світі існує великий попит на фортифіковану продукцію. У 30 розвинених країнах на державному рівні діють спеціальні програми з обов’язкового збагачення мікроелементами соняшникової олії, зокрема вітамінами А і D, які Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує вживати щодня.

Після успішного старту продажів вітамінізованої соняшникової олії в супермаркетах України у вересні Кернел розгляне можливість використання фортифікації для виробництва іншої продукції Компанії.

Нагадаємо, у 2017 фінансовому році Кернел збільшив продажі наливної соняшникової олії на 10% – до 1,084 млн тонн.

Поділитися в соцмережах

Інші Новини

Кернел сформував перший ступеневий маршрут для спільного перевезення зерна

Перший партнерський ступеневий маршрут успішно сформовано на базі онлайн-платформи Кернел Tra...

Вітаємо сільгоспвиробників України з новорічно-різдвяними святами!

Шановні партнери!

Кернел запустив перший в Україні сервіс для спільних вантажних перевезень сільгосппродукції

Transithub стане незамінним інструментом у діяльності як великих трейдерів, так і при...