Давальницька переробка

Давальницька переробка

Допомагаємо агровиробникам залишатися конкурентоспроможними на товарних ринках, надаючи послуги з переробки сировини на готову продукцію з високою доданою вартістю.

Ми у соцмережах:

Про програму

Через повільні темпи експорту ситуація на внутрішньому ринку залишається невтішною для аграріїв: надмірна пропозиція олійних продовжує тиснути на ціни, опускаючи їх до рекордно низьких показників. Натомість вартість соняшникової олії залишається стабільно високою. Найбільш вигідним рішенням для виробників у воєнних умовах стає переробка насіння соняшника, що розширює можливості збуту та підвищує рентабельність виробництва соняшника.

Kernel відкриває партнерам проєкту Open Agribusiness та іншим участникам ринку доступ до виробничих потужностей власних олійноекстракційних заводів. Виробництво соняшникової олії на підприємствах Kernel здійснюється під наглядом першокласних фахівців і відповідає міжнародним стандартам якості.

Уклавши контракт на переробку насіння соняшника, і ви не тільки отримуєте готову до продажу продукцію – соняшникову олію та шрот, та й можливість реалізувати лушпиння і фосфатидний концентрат компанії Kernel.

На всі запитання щодо послуги давальницької переробки відповість:
Photo

Юрій Єланчик,
Керівник напряму олійних культур Kernel
Тел. (050) 441 08 39

Також ви можете звернутися до найближчих регіональних представників

Детальніше

Умови участі

  • Мінімальний об’єм сировини для контракту давальницької переробки – 1 000 тонн насіння соняшника

  • Витрати на переробку покриває власник сировини

  • Вивезення готової продукції (соняшникової олії та шроту) замовником послуг без можливості тривалого зберігання на активах Kernel

  • Продаж продуктів переробки (лушпиння, фосфатидний концентрат) компанії Kernel.