Alebor Group нарощує потужності електромереж елеваторів

Джерело фото: Alebor Group

Alebor Group у 2018 р. збільшила потужність мереж електропостачання на двох елеваторах. Цього року плануються такі ж роботи ще на одному.

Про це заявив генеральний директор елеваторного напрямку Alebor Group Олексій Цуркан, говориться у повідомленні компанії.

«Кожний рік на кожний елеватор ми додаємо електроенергію. Минулого року додали 1000 кВт на Вороновиці. Провели абсолютно нову трасу кабелів, тягнули її 7 кілометрів, отримавши всі необхідні дозволи. Адже на це була необхідність через розширення потужностей. На Христинівку додали 400 кВт. У Балті ми в процесі якраз саме зараз — буде додано 1000 кВт», — сказав він.

Цуркан також додав, що у майбутньому компанія планує застосовувати сонячні батареї.

«Сонячна батарея сама по собі коштує недешево, а здатна забезпечити, за великим рахунком, лише наші якісь побутові потреби. Утім, час не стоїть на місці. Технології йдуть вперед, і коли, зокрема, ця технологія стане більш доступною для промислових потреб — чому б ні? Можна спробувати закрити усі поверхні сонячними батареями і якусь частину процесу віддати на забезпечення саме ними. У думках все це є, насправді», — сказав він.

Ключові новини аграрного ринку в Telegram